Воронко Тетяна Данилівна

Народилася 05.09.1967р., освіта вища, безпартійна. Приватний підприємець, місце проживання: м.Березне,  Рівненська обл.

Обрана по виборчому округу №4 від РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА.

Член постійної комісії з питань гуманітарної політики

Прийом громадян: перший понеділок місяця з 11-00 до 13-00 год в приміщенні Березнівської районної ради.

Помічники-консультанти на громадських засадах:

Куц Алла Володимирівна

Петкус Іван Антонасович

Рачковська Ірина Володимирівна

Лев Ірина Анатоліївна

Звіт за 2016 рік

Звіт за 2017 рік

Звіт за 2018 рік

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
256 08.09.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Воронко Т.Д. щодо забезпечення Малинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Березнівського району шкільним автобусом для підвезення учнів  
257 08.09.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Воронко Т.Д. щодо обладнання транспортних засобів, призначених для перевезення пасажирів на міжміських автобусних маршрутах, кондиціонерами та обов’язкового врахування зазначеної умови при проведенні процедури закупівлі послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом Враховуючи вищевикладене, наявність кондиціонерів в транспортних засобах, які пропонуються до участі в конкурсах на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, не може бути визначено як обов’язкова умова конкурсу.  Разом з тим слід зазначити, що наявність у транспортному засобі механізму для кондиціювання повітря надає додаткові переваги перевізнику-претенденту під час проходження конкурсу...наявність в автобусі клімат-контролю (що працює при роботі двигуна), зокрема обдуву з можливістю індивідуального регулювання чи кондиціювання повітря в салоні є однією із низки вимог для віднесення автобуса до третього чи четвертого класу комфортності відповідно.
459 17.03.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Воронко Т.Д. щодо виділення коштів у сумі 20,0 тис. грн. для видання книги Алли Куц «Тарас Бульба-Боровець – засновник і організатор УПА»  
460 17.03.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Воронко Т.Д. щодо виділення коштів на ремонт автомобільних доріг 0180105 Кам’янка-Велике Поле (9,9 км.), 0180108 Друхів-Поліське (4,5 км.), 0180102 Білка-Голубне (7,9 км.) на території Березнівського району Служба автомобільних доріг у пропозиціях до Переліку об"єктів ремонту у 2017 році, які були направлені до Укравтодору, вказувала на необхідності проведення ремонту дороги Моквин-Друхів-Поліське-Грушівка-Ведмедівка на ділянці довжиною 3,0 км. Однак наші пропозиції Укравтодором не були враховані. У межах виділеного фінансування на утримання доріг філією "Березнівський райавтодор" дочірнього підприємства "Рівненський облавтодор" будуть вживатися заходи щодо забезпечення мінімального рівня споживчих властивостей зазначених в запиті робіт.
461 17.03.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Воронко Т.Д. щодо вирішення питання встановлення ліхтарів для освітлення вул. Рівненська в с. Антонівка Кам’янської сільської ради Березнівського району  
554 02.06.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Воронко Т.Д. щодо виділення коштів у сумі 638,823 тис. грн. на проведення капітального ремонту покрівлі дитячого садка «Сонечко» в с. Яринівка Березнівського району В бюджеті розвитку обласного бюджету на 2017 рік затверджені капітальні видатки головному розпорячднику коштів - департаменту з питань будівництва та архітектури ОДА  в смумі 62,5 млн.грн., з яких на даний час розподілено за об"єктами 58,0 млн.грн. Питання виділення коштів на зазначений об"єкт буде розглянуте в установленому порядку при внесенні змін до переліку об"єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету, в межах наявного фінансового ресурсу. 
715 01.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Воронко Т.Д. щодо вирішення питання запобігання самовільному заняттю та проведенню несанкціонованих робіт (без відповідних дозвільних документів) на землях запасу та паях Кам’янської сільської ради Березнівського району З"ясовано, що упродовж поточного року до правоохоронних органів Березнівського району будь-які звернення громадян про самовільне зайняття земельних ділянок чи інші порушення, пов"язані з використанням земельних паїв, розташованих на території Кам"янської сільської ради Березнівського району не надходили, кримінальні провадження не розпочинались та не розслідувались.                                                                                                                                                                                              ...у запиті депутата відсутні обставини та факти, які на даний час можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, а також відсутні передбачені ст.23 ЗУ "Про прокуратуру" підстави для представництва прокуратурою інтересів держави.
716 01.12.2017 Про депутатський запит депутатів обласної ради Воронко Т.Д., Бузяна С.С. щодо облаштування автомобільної дороги Городище - Рівне - Старокостянтинів на ділянці біля школи в с. Малушка Березнівського району світлофорним обладнанням, засобами відеофіксації та спорудами для забезпечення примусового зниження швидкості руху транспортних засобів На ділянці автомобільної дороги Н-25 Городище - Рівне - Старокостянтинів, км 82+600-км 86+500 (в т.ч. і по с. Малушка) виконується поточний середній ремонт, яким зокрема передбачено влаштування нових шарів асфальтобетону по існуючій дорозі, підсипка та планування узбіч,  заміна технічних засобів організації дорожнього руху, тощо. Питання влаштування жовтого світлофору у с.Малушка в  районі пішохідного переходу буде вирішено Службою автомобільних доріг у Рівненській області після завершення процедури тендерних закупівель на право виконання цих робіт у 2018 році. Щодо влаштування пристроїв примусового зниження швидкості повідомляємо, що у відповідності до п.5.7 ДСТУ 4123:2006 "заборонено встановлювати елементи примусового зниження швидкості на автомобільних дорогах загального користування поза межами населених пунктів та на магістральних вулицях" до яких відноситься вулиця с.Малушка, яка суміщається з автодорогою Н-25 Городище - Рівне - Старокостянтинів. 
829 22.12.2017 Про депутатський запит депутатів обласної ради Бірука Б.І., Воронко Т.Д., Лобчука М.І. щодо забезпечення житлом учасника антитерористичної операції Савчука Романа Григоровича Оскільки Савчук Р.Г. на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, не обліковується, розглянути питання щодо надання йому житла у виконавчого комітету немає законних підстав. Для отримання консультації щодо квартирного обліку, Савчук Р.Г. може звернутися у відділ обліку та розподілу житла виконавчого комітету, що знаходиться за адресою: м.Рівне, вул.Шевченка, 45 (4 поверх), тел.63-37-96, 63-37-34.
833 22.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Воронко Т.Д. щодо проведення капітального ремонту автомобільної дороги Кам’янка - Велика Купля в Березнівському районі Даний об"єкт буде включено до Програми розвитку дорожнього господарства Рівненської області на 2018 рік. Питання виділення коштів на ремонт зазначеної дороги буде розглянуте після доведення обсягів фінансування на 2018 рік за погодженням Березнівської районної ради у разі наявності проектно-кошторисної документації.     
914 16.03.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Воронко Т.Д.

 
щодо проведення капітального ремонту Березнівської ЗОШ I-III ступенів № 2 (заміна вікон, зовнішніх дверей, ремонт входів) та клубу в с. Яблунне Березнівського району (ремонт покрівлі, заміна вікон, дверей) На даний час кошти бюджету розвитку обласного бюджету, передбачені на 2018 рік розподілені повністю. Враховуючи викладене, питання виділення коштів з обласного бюджету на проведення капітального ремонту Березнівської ЗОШ I-III ступенів № 2 (заміна вікон, зовнішніх дверей, ремонт входів) та клубу в с. Яблунне Березнівського району (ремонт покрівлі, заміна вікон, дверей) може бути розглянуте після надходження додаткових коштів до бюджету розвитку обласного бюджету. 
1075 27.07.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Воронко Т.Д. щодо проведення капітального ремонту покрівлі дошкільного навчального закладу «Берізка» в с. Кам’янка Березнівського району Станом на 01 серпня п.р. виконання плану власних доходів місцевих бюджетів Березнівського району забезпечено на 114,3 відсотка або понад план одержано 8411,9 тис.грн., з них районного бюджету  - на 110,1 відсотка або 3808,1 тис.грн. Враховуючи вищенаведене, пропонуємо вирішувати підняте питання в першу чергу за рахунок коштів районного бюджету Березнівського  району. Також повідомляємо, що питання виділення коштів з обласного бюджету на зазначений об"єкт може бути розглянуте та винесене на погодження відповідними постійними комісіями облради.  
1248 07.12.2018 Про депутатський запит депутата обласної ради Воронко Т.Д.

 
щодо надання населенню області медичних послуг закладами охорони здоров’я, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області Відповідно затвердженого обласного бюджету на 2019 рік по обласних закладах охорони здоров"я на медикаменти та медичні вироби, лабораторні реактиви із обласного бюджету передбачені загальні видатки в сумі 7979,7 тис.грн., за медичною субвенцією з державного бюджету на вищезазначені цілі спрямовується 20730 тис.грн., завдяки чому загальна сума становить 28709,7 тис.грн. Важливо зазначити, що розподіл видатків в установах у межах наявного фінансування проводять заклади охорони здоров"я самостійно. У 2019 році забезпечення за рахунок бюджетних коштів надання ургентної допомоги, створення триденного запасу лікарських засобів та виробів медичного призначення  для надання ургентної медичної допомоги, а також проведення загальних аналізів крові та сечі, дослідження концентрації глюкози крові передбачається в межах наявного фінансування.
1428 19.06.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Воронко Т.Д. щодо необґрунтованого збільшення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для жителів м. Березне Оскільки тарифи на ПЦВПВВ розроблено відповідно до норм чинного законодавства, дотримано відповідну процедуру формування тарифів, то рішенням БМВК від 14.01.2019 №3 встановлені та з 01.02.2019 введені в дію тарифи (з ПДВ) на ПЦВПВВ, що надає КП "Березневодоканал" для населення: водопостачання - 12,17 грн.\м3; водовідведення - 18,47 грн.\м3. Встановлення тарифів на ПЦВПВВ  на економічно обгрунтованому рівні є необхідним заходом  належного функціонування КП "Березневодоканал".
1429 19.06.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Воронко Т.Д. щодо виділення коштів на придбання апарату УЗД для Соснівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Березнівського району Згідно зі статтею 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" організація матеріально-технічного та фінансового забезпечення закладів охорони здоров"я, які знаходяться у спільній власності територіальних громад районів або передані їм, віднесена до власних (самоврядних) повноважень виконавчих органів відповідних рад.
1573 29.11.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради  Воронко Т.Д. щодо відновлення пільг за використання електроенергії для мешканців гуртожитку за адресою: м.Березне, вул. Зірненська, 3 Вирішення зазначеного питання можливе після виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію системи електропостачання даного будинку та проведення робіт по її реконструкції. Після проведення відповідних робіт та укладання відповідних договорів на постачання електроенергії рекомендуємо жителям даного гуртожитку звернутись до управління соціального захисту населення РДА для нарахування пільг та житлових субсидій.
1574 29.11.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради  Воронко Т.Д. щодо забезпечення комунального закладу «Березнівський ліцей-інтернат спортивного профілю» Березнівської районної ради (включно з гуртожитком) доступом до Інтернету та придбання мережевого обладнання (комутаторів, роутерів, тощо), необхідного для підключення до Інтернету наявної комп’ютерної техніки ОДА двічі зверталась до РДА щодо потреби у коштах для закладів загальної середньої освіти на придбання послуг з доступу до Інтернету та мережевого обладнання. Пропозицій від Березнівської РДА не надходило.
1575 29.11.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради  Воронко Т.Д. щодо виділення коштів для видання п’єси «Посол на сесії» Тараса Бульби-Боровця  
1731 05.06.2020 Про депутатський запит депутата обласної ради Тетяни ВОРОНКО. щодо збереження відділення акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» в с. Малинськ Березнівського району Банківське обслуговування населення с.Малинськ планується здійснювати в м.Березне, де клієнти зможуть отримати повний спектр банківських послуг та якісне обслуговування. При цьому, клієнти АТ "Ощадбанк" можуть сплачувати комунальні платежі, здійснювати перекази, відкривати та поповнювати депозити, здійснювати будь-які платежі за довільними реквізитами не виходячи з дому через систему Ощад 24/7 цілодобово. Категорія населення, якій вище запропоноване банківське обслуговування створює незручності, зможе отримати окремі види послуг (пенсію, соціальні виплати, сплатити комунальні платежі) через відділення Укрпошти у селі Малинськ.