Черній Алла Леонідівна

Народилася 18.12.1970р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", директор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічниї освіти, місце проживання: м.Рівне.

Обрана по виборчому округу №29 від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА».

Голова постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань.

Прийом громадян: остання п’ятниця місяця з 14-00 до 18-00 год. за адресою смт Млинів, вул.Народна, 1, Млинівська районна рада.

Помічник-консультант на громадських засадах: Протас Станіслав Миколайович.

 

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
187 17.06.2016 Про депутатський запит депутатів обласної ради Нестеренка О.Л. та Черній А.Л. щодо виділення коштів на проведення реконструкції та відновлення дорожнього покриття вулиці, тротуарів, облаштування місця для зупинки маршрутних транспортних засобів у с. Береги Млинівського району Служба, в межах виділеного фінансування на експлуатаційне утримання, вживатиме всіх можливих заходів щодо покращення умов проїзду на ділянці автомобільної дороги Т 1806 (км 50+000) в с. Береги Млинівського району. Роботи з відновлення покриття на заїзному кармані та покриття посадкового майданчика будуть включені в набори робіт по філії «Млинівський РАД» та виконані протягом серпня-вересня 2016 року.
651 06.09.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Черній А.Л. щодо встановлення дорожніх знаків «Початок населеного пункту» на територіальній автомобільній дорозі загального користування державного значення Демидівка - Велика Городниця - на Олику Т-18-13 перед селами Острожець, Залав’я, Малин, Підгай, Уїздці, Ставище, Борбин, Певжа, Бакорин, Новосілки, Заболоття, Заболотинці, П’яннє, Зборів Млинівського району Підрядній організації ДП "Рівненський облавтодор" доведено завдання по виготовленню та встановленню відсутніх дорожніх знаків 5.45-5.46 «Початок та кінець населеного пункту» на ділянці автомобільної дороги Т-18-13 Демидівка - Велика Городниця - на Олику. Станом на 01.10.2017 вже встановлено 8 шт. дорожніх знаків в населених пунктах Острожець, Малин, Борбин, П"яннє. Роботи по виготовленню та встановленню дорожніх знаків в населених пунктах Острожець, Залав’я,  Підгай, Уїздці, Ставище, Певжа, Бакорин, Новосілки, Заболоття, Заболотинці, Зборів будуть завершені до 01.12.2017. 
1441 19.06.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Черній А.Л. щодо порушення клопотання про присвоєння звання Герой України Соколовському Василю Вадимовичу Розгляд питання про нагородження державними нагородами України належить до компетенції Міністерства оборони України.
1581 29.11.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Черній А.Л. щодо виділення коштів для завершення реконструкції вуличного освітлення в с. Зоряне та вулиці Ударна в с. Ярославичі Млинівського району Можливими джерелами фінансування можуть бути субвенців з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об"єднаних територіальних громад та субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. 
1582 29.11.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Черній А.Л. щодо виділення коштів для завершення капітального ремонту внутрішніх приміщень та інженерних мереж підрозділу Ярославицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Млинівської районної ради У бюджеті розвитку обласного бюджету у 2019 році на будівництво та регіональний розвиток затверджено 74,8 млн.грн., на сьогодні зазначені кошти розподілені в повному обсязі.