Ткач Олександр Олександрович

Народився 28.02.1968р., освіта вища, безпартійний. Комунальне підприємство «Рівненський обласний протипухлинний центр» Рівненської обласної ради, завідувач хірургічним відділенням 1, місце проживання: смт Зарічне, Зарічненський р-н., Рівненська обл.

Обраний по виборчому округу №18 від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА».

Член постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Прийом громадян: перша та третя п'ятниця місяця з 13-00 до 18-00 год. за адресою смт Зарічне, вул.Грушевського, 2.

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
97 11.03.2016 Про депутатський запит депутатів обласної ради Миська О.С. та Ткача О.О. щодо звернення до народних депутатів України від Рівненської області про правове врегулювання відносин щодо користування надрами з метою видобування бурштину  
107 11.03.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Ткача О.О. щодо завершення реконструкції частини приміщення ТЦ «Білорусь» під клуб у с. Серники Зарічненського району Питання виділення коштів на даний об'єкт може бути розглянуте при додатковому надходженні коштів до бюджету розвитку та за наявності відкоригованої проектно/-кошторисної документації.
316 04.11.2016 Про депутатський запит депутатів обласної ради Мартинюка П.С. та Ткача О.О. щодо проведення у 2017 році ремонту автомобільної дороги Зарічне - Борове - Ст. Рафалівка - Полиці, Службою автомобільних доріг у Рівненській області буде включено ділянку дороги Зарічне-Борове-Стара Рафалівка-Полиці, км 42+300 - км 45+300 (Рудка - Більська Воля, кошторисна вартість 8,3 млн.грн.) до переліку об’єктів поточного середнього ремонту на 2017 рік, який в грудні цього року буде подано на погодження до Державного агентства автомобільних доріг України.
573 02.06.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Ткача О.О. щодо проведення реконструкції частини будівлі ТЦ «Білорусь» під клуб у с. Серники Зарічненського району Питання виділення на даний об"єкт коштів з бюджету розвитку обласного бюджету може бути розглянуте та винесене на розгляд відповідних комісій обласної ради після завершення коригування проектно-кошторисної документації.                                                                                                                                                                  
574 02.06.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Ткача О.О. щодо ремонту автомобільної дороги КПП «Прикладники» - Зарічне - Дубровиця на території Зарічненського району Вартість робіт з капітального ремонту (переходу з перехідного покриття на покриття удосконаленого типу), а саме такий потрібно виконати на ділянці з бруківкою, складе не менше 250 млн.грн. При формуванні пропозицій щодо ремонту доріг у 2018 році, Служба автомобільних доріг буде клопотати перед Укравтодором про виділення коштів на розробку проектної документації та проведення капітального ремонту ділянки дороги на маршруті Прикладники-Мутвиця.
993 18.05.2018 Про депутатський запит депутатів обласної ради Бойка В.Я. та Ткача О.О.

 
щодо виділення коштів на співфінансування будівництва спортивного ядра (стадіону) в
с. Серники Зарічненського району
Питання виділення коштів на вказаний об"єкт буде розглянуте при внесені змін до переліку об"єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету.
1681 17.03.2020 Про депутатський запит депутата обласної ради Олександра ТКАЧА щодо виділення з обласного бюджету на 2020 рік коштів у сумі 800 тис. грн. для комунального підприємства «Рівненський обласний протипухлинний центр» Рівненської обласної ради на придбання лікарських засобів для лікування онкологічних хворих З 1 квітня 2020 року комунальні підприємства охорони здоров"я долучилися до програми медичних гарантій, реалізація якої здійснюється через Національну службу здоров"я України за новою організаційною моделлю "гроші йдуть за пацієнтом". Відповідно до листа Національної служби здоров"я України від 30.03.2020 №3006//5-15-20 запланована вартість медичних послуг на квітень-грудень 2020 року в проекті договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій для комунального підприємства «Рівненський обласний протипухлинний центр» Рівненської обласної ради складає 72004,2 тис.грн. або на 40402,1 тис.грн. більше у порівнянні з видатками 2019 року.