Павловська Ксенія Сергіївна

Народилася 14.04.1981р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює, місце проживання: м.Київ.

Обрана по виборчому округу №42 від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА».

Заступник голови постійної комісії обласної ради х питань бюджету, фінансів та податків.

Прийом громадян: перша п'ятниця місяця з 12-00 до 14-00 год. за адресою смт Степань, майдан Незалежності, 1, приміщення Степанської селищної ради.

Помічники-консультанти на громадських засадах: 

Войтович Оксана Ігорівна

Колбун Наталія Павлівна

Таніч Юлія Олександрівна

Родненко Анатолій Ігорович

Мегедь Катерина Вікторівна

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
101 11.03.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Павловської К.С. щодо проведення капітального ремонту приміщення дошкільного навчального закладу «Льонок» у смт Степань Сарненського району Перелік об'єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету, був погоджений на спільному засіданні постійних комісій обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків і з питань будівництва та розвитку інфраструктури та затверджений розпорядженням голови облдержадміністрації від 24.03.2016 № 140 "Про внесення змін до переліку об'єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету, та міжбюджетні трансферти". Даним розпорядженням на капітальний ремонт будівлі дитячого садочка по вул. Київській, 536 в смт Степань Сарненського району (ремонт даху, заміна вікон та зовнішніх дверей) затверджена інша субвенція Сарненському районному бюджету в обсязі 400,0 тис. гривень.
102 11.03.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Павловської К.С. щодо проведення капітального ремонту приміщення будинку культури в с. Тинне Сарненського району Питання виділення коштів на даний об'єкт може бути розглянуте при додатковому надходженні коштів до бюджету розвитку.
103 11.03.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Павловської К.С. щодо проведення капітального ремонту приміщення спального корпусу комунального закладу «Костопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради Кошти бюджету розвитку спрямовуються лише на капітальні вкладення, тобто на фінансування об'єктів капітального будівництва. Видатки на всі види ремонтних робіт за рахунок бюджету розвитку не передбачені. В зв'язку з чим, виділити кошти бюджету розвитку обласного бюджету на капітальний ремонт спального корпусу (ремонт даху і зовнішнє опорядження фасаду з утепленням) КЗ «Костопільська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради немає реальної можливості. Ремонти закладів повинні фінансуватися за рахунок видатків, передбачених на їх утримання.
104 11.03.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Павловської К.С. щодо будівництва нових електричних мереж на вул. Українській у с. Тинне Сарненського району Дане питання може бути розглянуто у 2016 році при наявності необхідних фінансових ресурсів бюджету розвитку обласного бюджету та наявності проектно - кошторисної документації розробленої та затвердженої в установленому порядку.
105 11.03.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Павловської К.С. щодо виділення з обласного бюджету на 2016 рік коштів у сумі 10,0 млн. грн. для будівництва спорткомплексу в м. Сарни по вул. Я. Мудрого, 1 на умовах співфінансування з місцевого бюджету На будівництво спорткомплексу в м. Сарни по вул. Я.Мудрого, 1 затверджені видатки бюджету розвитку обласного бюджету в обсязі 1500,0 тис. гривень.