Нестеренко Олександр Леонтійович

Народився 25.03.1964р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". Рівненська обласна клінічна лікарня, Головний хірург, місце проживання: смт Гриців, Шепетівський р-н., Хмельницька область.

Обраний по виборчому округу №28 від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА».

Член постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства.

Прийом громадян:

- останній четвер місяця з 10-00 до 14-00 год. в приміщенні КП "Рівненська обласна клінічна лікарня", хірургічний корпус, каб. головного хірурга;

- остання п'ятниця місяця з 10-00 до 14-00 год. в приміщенні Рівненської районної ради вул.Народна, 1 смт Млинів.

Помічники-консультанти на громадських засадах:

Сальчук Оксана Анатоліївна

Черній Мирослав Валерійович

Подані депутатські запити

Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
Про депутатський запит депутатів обласної ради Вервеги М.С. та Нестеренка О.Л. щодо встановлення освітлення перехрестя з круговим рухом на ділянці автомобільної дороги Рівне - Луцьк біля с. Карпилівка Городоцької сільської ради Рівненського району На замовлення Служби автомобільних доріг у Рівненській області, Рівненським відділом комплексного проектування ДП " Укрдіпродор " в 2010 році розроблений проект капітального ремонту автомобільної дороги Н-22 Устилуг - Луцьк - Рівне на ділянці км 150+500 - км 156+700. На даний час проходить корегування документації, в якій буде враховано прохання щодо встановлення штучного освітлення на кільці км 150+500 с. Карпилівка. На 2016 рік Укравтодор для Служби автомобільних доріг у Рівненській області попередньо погодив капітальний ремонт автомобільної дороги Н-22 Устилуг - Луцьк - Рівне на суму 40,0 млн. гривень.
Про депутатський запит депутата обласної ради Нестеренка О.Л. щодо встановлення додаткових автобусних маршрутів, які з’єднують м.Рівне з навколишніми населеними пунктами, до восьмої години ранку та після двадцятої години вечора В межах даної маршрутної мережі, на конкурсних засадах визначаються автомобільні перевізники, які в подальшому, на підставі укладених договорів, здійснюють перевезення пасажирів на внутрішньообласних маршрутах. Зважаючи на існуючу кількість рейсів, а також ущільнений інтервал між відправленнями автобусів, що прямують за певними напрямками, збільшувати на даний час кількість рейсів між м. Рівне та навколишніми селами немає можливості. Разом з тим інформуємо, що у разі надходження пропозицій стосовно зміни розкладу руху конкретного автобусного маршруту, облдержадміністрацією буде розглядатися питання щодо можливості внесення відповідних змін з метою покращення транспортного сполучення населених пунктів з обласним центром
Про депутатський запит депутатів обласної ради Нестеренка О.Л. та Черній А.Л. щодо виділення коштів на проведення реконструкції та відновлення дорожнього покриття вулиці, тротуарів, облаштування місця для зупинки маршрутних транспортних засобів у с. Береги Млинівського району Служба, в межах виділеного фінансування на експлуатаційне утримання, вживатиме всіх можливих заходів щодо покращення умов проїзду на ділянці автомобільної дороги Т 1806 (км 50+000) в с. Береги Млинівського району. Роботи з відновлення покриття на заїзному кармані та покриття посадкового майданчика будуть включені в набори робіт по філії «Млинівський РАД» та виконані протягом серпня-вересня 2016 року.
Про депутатський запит депутата обласної ради Нестеренка О.Л. щодо проведення у 2017 році капітального ремонту дороги по вул. Дорошенка в смт Млинів У 2015 та 2016 роках на ремонт доріг в області з державного бюджету коштів не виділялось. З обласного бюджету передбачалось фінансування за рахунок залишку коштів спеціального фонду обласного бюджету, що утворився станом на 01.01.2016. Станом на 28.11.2016 залишок коштів становить 40,5 тис. гривень. Капітальний ремонт дороги по вул. Дорошенка в смт Млинів буде включено в план на 2017 рік.
Про депутатський запит депутата обласної ради Нестеренка О.Л. щодо придбання комп’ютерної техніки для Млинівської гуманітарної гімназії Питання виділення коштів на придбання комп’ютерної техніки для Млинівської гуманітарної гімназії відносяться до компетенції та вирішуються в установленому порядку Млинівською об’єднаною територіальною громадою. Разом з тим, у грудні 2016 року відділ освіти Млинівської РДА в рамках безоплатної допомоги від Уряду Китайської Народної Республіки отримав 21 комп’ютер для 6 загальноосвітніх навчальних закладів району. Млинівську гуманітарну гімназію відділ освіти Млинівської РДА не включив у перелік навчальних закладів району для отримання вищезазначеної комп’ютерної техніки.
Про депутатський запит депутата обласної ради Нестеренка О.Л. щодо виділення з обласного бюджету коштів у сумі 500 тис. гривень на заміну вікон у Бокіймівській ЗОШ I-III ступенів Млинівського району ...станом на 01.10.2017 перевиконання доходної частини загального фонду районного бюджету Млинівського району становить 1414,5 тис.грн або 123% до планових призначень на січень-вересень цього року. Враховуючи зазначене, а також обмеженість фінансового ресурсу обласного бюджету, пропонуємо вирішувати підняте питання за рахунок коштів районного бюджету Млинівського району.
Про депутатський запит депутата обласної ради Нестеренка О.Л. щодо виділення з обласного бюджету коштів у сумі 2 млн. грн. на придбання медичного обладнання для гінекологічного відділення комунального закладу «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради Питання виділення додаткових коштів даному закладу можливо розглянути у 2017 році при внесенні змін до обласного бюджету за умови перевиконання його доходної частини за наступні звітні періоди.
Про депутатський запит депутата обласної ради Нестеренка О.Л.

 
щодо проведення капітального ремонту автомобільної дороги /Т-18-06/ - Новоселівка - Іванівка та включення вказаного об’єкта до переліку автомобільних доріг, будівництво, реконструкцію, ремонт та експлуатаційне утримання яких планується здійснювати в рамках Програми розвитку дорожнього господарства Рівненської області у 2019 році Для прийняття рішення необхідно наступне: забезпечення співфінансування з обласного та місцевого бюджетів; надання департаменту будівництва та архітектури для розгляду та погодження проектно-кошторисну документацію, обгрунтування, карту-схеми розміщення обєкту та фотографії;включення об"єкту (внесення змін) до Програми розвитку дорожнього господарства Рівненської області на 2019-2022 роки, схваленої розпорядженням Рівненської ОДА від 13.03.2019 №207 та затвердженої рішенням Рівненської обласної ради від 15.03.2019 №1285.