Мариніна Людмила Василівна

Народилася 16.03.1972р., освіта вища, позапартійна. Перший заступник голови Сарненської районної державної адміністрації, місце проживання: м.Сарни, Сарненський р-н., Рівненська обл.

Обрана по виборчому округу №43 від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА».
Член постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

Прийом громадян: щовівторка з 9-00 до 17-00 год. в приміщенні Сарненської районної державної адміністрації (вул.Демократична, 51 м.Сарни).

Помічники-консультанти на громадських засадах:

Леончик Іван Олексійович

Куліш Василь Васильович

Прозапас Павло Миколайович

Звіт за 2018 рік.

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді  
188 17.06.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Мариніної Л.В. щодо будівництва нової школи в селі Цепцевичі Сарненського району Питання виділення коштів на будівництво нової школи в с. Цепцевичі Сарненського району може бути винесено на розгляд відповідних комісій обласної ради після надходження додаткових коштів до бюджету розвитку обласного бюджету та за наявності проектно-кошторисної документації, отримання по ній позитивного висновку Укрдержбудекспертизи та затвердженої в установленому порядку. Крім того, Сарненська РДА зможе в 2017 році подати відповідну заявку на конкурс проектів, що можуть фінансуватись у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.   
312 04.11.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Мариніної Л.В. щодо виділення коштів для придбання шкільного автобуса для Тріскинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сарненського району Закупівля шкільних автобусів здійснюється управлінням освіти і науки облдержадміністрації, враховуючи прийняті органами місцевого самоврядування рішення щодо оптимізації загальноосвітніх навчальних закладів та виділення коштів. 02.08.2016 року придбано 9 шкільних автобусів на умовах співфінансування 70*30 на суму 11088,0 тис. грн. для 6 районів. Зокрема, Гощанському, Зарічненському, Володимирецькому, Корецькому по 1 автобусу, Дубровицькому - 2 автобуси, Рівненському - 3 автобуси. Разом з тим, органами місцевої влади Сарненського району не вжиті заходи щодо оптимізації навчальних закладів району, що не дає підстав для придбання шкільних автобусів.  
313 04.11.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Мариніної Л.В. щодо вирішення питання реконструкції (асфальтуваня) дороги обласного значення Яринівка – Тутовичі – Костянтинівка на ділянках Яринівка – Цепцевичі (0.00 – 10.00 км) та Чемерне – Костянтинівка (24.00 – 30.00 км) В поточному році службою автомобільних доріг у Рівненській області до Укравтодору будуть внесені пропозиції щодо влаштування у 2017 році на ділянці довжиною 2,3 км верхнього шару покриття з гарячої асфальтобетонної суміші з метою недопущення повного руйнування раніше влаштованої основи. Вартість названих робіт складе не менше 6 млн. гривень.  
375 23.12.2016 Про депутатський запит депутатів обласної ради Драганчука М.М. та Мариніної Л.В.

 
щодо проведення реконструкції приміщення дитячого садка в селищі Чемерне Сарненського району За інформацією відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації до проекту районного бюджету на 2017 рік подана пропозиція щодо виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію приміщення дитячого садочка під школу-садок в с.Чемерне Сарненського району. Враховуючи викладене, питання виділення коштів з обласного бюджету на проведення реконструкції приміщення дитячого садочка, в частині адмінприміщення (контора), яке знаходиться на балансі відділу освіти, під щколу-садок в с.Чемерне Сарненського району може бути розглянуто при формуванні будівельної програми на 2017 рік та винесено на розгляд відповідних комісій обласної ради лише після виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення даних робіт та отримання висновку комплексної державної експертизи проекту.  
473 17.03.2017 Про депутатський запит депутатів обласної ради Бузяна С.С. та Мариніної Л.В. щодо вжиття заходів для недопущення проїзду великовагового транспорту, маса якого перевищує допустимі норми перевезення вантажів (понад 40 тонн), і встановлення в м.Сарни контрольно-вимірювального обладнання та пункту габаритно-вагового контролю На даний час на дорогах в області цілодобово працює стаціонарний пункт габаритно-вагового контролю (автодорога Київ-Чоп,  км 434) та пересувний пункт ГВК (з 09 до 17.30 год.) (автодорога Київ-Чоп, км 271+330). Однак наявна кількість пунктів ГВК не дозволяє в повній мірі забезпечити контроль за рухом великовагових транспортних засобів. Тому службою автомобільних доріг у Рівненській області подані пропозиції до плану робіт з будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг загального користування у Рівненській області на 2017 рік та планується побудувати 2 нових майданчики для зважування транспортних засобів на км 137 дороги Р-05 Городище-Рівне-Старокостянтинів та в рамках проведення робіт з поточного середнього ремонту автодороги Р-05 Городище-Рівне-Старокостянтинів км 166+400-км 175+950 планується влаштування нового майданчика на км 175, зазначені майданчики будуть введені в експлуатацію   в поточному році. Також планується подати до Укравтодору пропозиції щодо будівництва ще 3 майданчиків для зважування автомобілів на дорогах Київ-Чоп, км 373, Київ-Ковель-Ягодин, км 302 та Устилуг-Луцьк-Рівне, км 146.      
562 02.06.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Мариніної Л.В. щодо виділення коштів на проведення ремонту мосту через р. Случ в с. Тинне Сарненського району В бюджеті розвитку обласного бюджету на 2017 рік затверджені видатки головному розпоряднику коштів - департаменту з питань будівництва та архітектури ОДА в сумі 62,5 млн.грн., з яких на даний час розподілено за об"єктами 58,0 млн.грн. Питання виділення коштів на зазначений об"єкт буде розглянуте в установленому порядку при внесенні змін до переліку об"єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету, в межах наявного фінансового ресурсу.     
1443 19.06.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Мариніної Л.В. щодо виділення коштів для будівництва лікарської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини в с. Тріскині Сарненського району Питання може бути розглянуте при затвердженні Рівненській області на 2020 рік субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров"я у сільській місцевості.  
1444 19.06.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Мариніної Л.В. щодо виділення коштів на проведення реконструкції загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Немовичі Сарненського району Питання виділення коштів на проведення реконструкції загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Немовичі Сарненського району буде розглянуте при додатковому надходженні коштів до бюджету розвитку обласного бюджету та внесенні змін до переліку обєктів, видатки на які у 2019 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету.  
1597 20.12.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Людмили МАРИНІНОЇ

 
щодо виділення коштів для проведення реконструкції приміщення початкової школи Костянтинівської ЗОШ І-ІІ ступенів Сарненського району, Питання може бути розглянуте та винесене на погодження відповідних постійних комісій обласної ради при формуванні переліку об"єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету, після проведення коригування проекту.   
1598 20.12.2019 Про депутатський запит депутатів обласної ради
Степана БУЗЯНА,
Миколи ДРАГАНЧУКА,
Людмили МАРИНІНОЇ
щодо відкриття (відновлення) автобусних маршрутів загального користування Рівне - Тинне та Тинне - Рівне На даний час управлінням інфраструктури та промисловості ОДА розробляється відповідний проєкт розкладу руху.