Вервега Михайло Степанович

Народився 28.10.1953р. - 04.05.2020р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". КЗ "Рівненська центральна районна лікарня", завідувач хірургічним відділенням, місце проживання: смт Клевань, Рівненський р-н., Рівненська обл.

Обраний по виборчому округу №34 від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА».

Голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства.

Прийом громадян: щовівторка з 12-00 до 17-00 год в приміщенні КЗ "Рівненська центральна районна лікарня", хірургічне відділення смт Клевань Рівненського району.

Помічники-консультанти на громадських засадах:

Ковальчук Віталій Петрович

Коваль Богдан Петрович

Звіт за 2016 рік

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
90 11.03.2016 Про депутатський запит депутатів обласної ради Вервеги М.С. та Нестеренка О.Л. щодо встановлення освітлення перехрестя з круговим рухом на ділянці автомобільної дороги Рівне - Луцьк біля с. Карпилівка Городоцької сільської ради Рівненського району На замовлення Служби автомобільних доріг у Рівненській області, Рівненським відділом комплексного проектування ДП " Укрдіпродор " в 2010 році розроблений проект капітального ремонту автомобільної дороги Н-22 Устилуг - Луцьк - Рівне на ділянці км 150+500 - км 156+700. На даний час проходить корегування документації, в якій буде враховано прохання щодо встановлення штучного освітлення на кільці км 150+500 с. Карпилівка. На 2016 рік Укравтодор для Служби автомобільних доріг у Рівненській області попередньо погодив капітальний ремонт автомобільної дороги Н-22 Устилуг - Луцьк - Рівне на суму 40,0 млн. гривень.
172 17.06.2016 Про депутатський запит депутата обласної ради Вервеги М.С. щодо відновлення належного транспортного сполучення з с. Суськ Костопільського району На даний час автобус, що здійснює маршрутні перевезення пасажирів, за напрямком «Костопіль-Суськ» через с. Глажева не доїжджає до с. Суськ через незадовільний стан дороги на ділянці «Дюксин-Суськ», яка потребує термінового ремонту. Ділянку дороги, що сполучає села Дюксин та Суськ, Костопільською районною державною адміністрацією включено в перелік об'єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг загального користування на 2016 рік.
830 22.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Вервеги М.С. щодо проведення капітального ремонту автомобільної дороги Суськ - Оржів Даний об"єкт буде включено до Програми розвитку дорожнього господарства Рівненської області на 2018 рік. Питання виділення коштів на ремонт зазначеної дороги буде розглянуте після доведення обсягів фінансування на 2018 рік за погодженням  районних рад у разі наявності проектно-кошторисної документації.                       
831 22.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Вервеги М.С. щодо виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту дороги по провулку Деражнянський та вул. Набережна в смт Клевань Рівненського району Питання буде розглянуте після доведення обсягів фінансування на 2018 рік за погодженням Рівненської районної ради. Служба автомобільних доріг повідомляє, що вулиця Набережна та провулок Деражнянський селища міського типу Клевань перебувають на балансі Клеванської селищної ради і питання їх ремонту та утримання відноситься до компетенції вищеназваного органу місцевого самоврядування та Рівненської обласної та районної державних адміністрацій.          
832 22.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Вервеги М.С. щодо проведення капітального ремонту автомобільної дороги Суськ - Клевань Даний об"єкт буде включено до Програми розвитку дорожнього господарства Рівненської області на 2018 рік. Питання виділення коштів на ремонт зазначеної дороги буде розглянуте після доведення обсягів фінансування на 2018 рік за погодженням Рівненської та Костопільської районних рад у разі наявності проектно-кошторисної документації.