Королюк Валентин Анатолійович

Народився 18.11.1963р., освіта вища, член партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Місце роботи - ЗАТ "Речовий ринок", комерційний директор, місце проживання м.Рівне, Рівненська обл.

Обраний по виборчому округу №13 від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА».

Заступник голови постійної комісії обласної ради з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції.

Прийом громадян: перший четвер місяця з 10-00 до 14-00 год. за адресою вул.Данила Галицього, 15, м. Дубно (2-й поверх)

Помічники-консультанти на громадських засадах

Матвійчук Руслан Олександрович

Ставський Андрій Миколайович

Петровський Олександр Михайлович

Звіт за 2016 рік

Подані депутатські запити

№ ріш дата прийняття Назва рішення   короткий зміст запиту короткий зміст відповіді
558 02.06.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Королюка В.А. щодо виділення коштів з обласного бюджету на 2017 рік на проведення капітального ремонту даху Рачинської загальноосвітньої школи I-II ступенів Дубенського району В бюджеті розвитку обласного бюджету на 2017 рік затверджені капітальні  видатки головному розпоряднику коштів - департаменту з питань будівництва та архітектури ОДА в сумі 62,5 млн.грн., з яких на даний час розподілено за об"єктами 58,0 млн.грн. Питання виділення коштів на зазначений об"єкт буде розглянуте в установленому порядку при внесенні змін до переліку об"єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету, в межах наявного фінансового ресурсу.   
834 22.12.2017 Про депутатський запит депутата обласної ради Королюка В.А. щодо облаштування освітлення автомобільної дороги М-06 Київ - Чоп на ділянці від села Тараканів до села Підлужжя Дубенського району У 2008-2011 роках на вказаній  ділянці виконувався капітальний ремонт автомобільної дороги у відповідності до проектно-кошторисної документації, узгодженої у встановленому порядку та затвердженої КМУ. Влаштування електроосвітлення проектом не було передбачене. Виходячи з викладеного, САД на даний час не має правових підстав для влаштування зовнішнього освітлення на ділянці автомобільної дороги Київ-Чоп між селами Тараканів та Підлужжя.
1433 19.06.2019 Про депутатський запит депутата обласної ради Королюка В.А. щодо встановлення світлофорного об’єкта та додаткових дорожніх знаків на автомобільній дорозі М-06 Київ - Чоп в
с. Тараканів Дубенського району та посилення контролю за дотриманням Правил дорожнього руху на вказаній ділянці дороги
Поліцейськими буде посилено контроль за дотриманням Правил дорожнього руху його учасниками на вказаній ділянці міжнародної автомобільної дороги державного значення.