Розпочався прийом документів кандидатів до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони в Рівненській області

Відповідно до законодавства в територіальних органах поліції охорони утворюються поліцейські комісії, до складу яких обласна рада обирає двох представників від громадськості.

З 25 жовтня по 25 листопада 2022 року Рівненська обласна рада здійснюватиме прийом документів від претендентів до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони в Рівненській області. Відповідно до Закону України «Про Національну поліцію» (стаття 51) представники від громадськості повинні обиратись із числа осіб, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

Для винесення кандидатури представника від громадськості на розгляд депутатів обласної ради кандидатам потрібно подати такі документи:

- лист-клопотання на ім’я голови обласної ради від фізичної або юридичної особи з пропозицією ввести особу до складу поліцейської комісії;

- автобіографію та копію документів про освіту кандидата до складу поліцейської комісії;

- згоду на обробку персональних даних кандидата;

- документи, які, на думку кандидата, підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет особи, яка виявила бажання ввійти до складу поліцейської комісії (рекомендаційні листи, характеристики тощо).

Пакет документів подається до виконавчого апарату Рівненської обласної ради за адресою: Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. 328.

Остаточне рішення щодо поданих кандидатур прийматимуть на сесії обласної ради.