Повідомлення про публічне громадське обговорення Антикорупційної програми Рівненської обласної ради на 2021-2023 роки

Опубліковано 27.07.2020

З метою публічного обговорення, вивчення та врахування думки громадськості на офіційному вебсайті Рівненської обласної ради розміщено проєкт Антикорупційної програми Рівненської обласної ради на 2021-2023 роки (далі – Антикорупційна програма).

Проєкт Антикорупційної програми схвалено 24 липня 2020 року на засіданні Комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності Рівненської обласної ради.

Антикорупційну програму розроблено відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 8 грудня 2017 року №1379, з метою запобігання корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, створення дієвої системи протидії проявам корупції у діяльності обласної ради.

З метою врахування громадської думки та підвищення якості підготовки Антикорупційної програми громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме з 27 липня 2020 року до 17 серпня 2020 року.

До обговорення запрошуються усі зацікавлені особи.

Проєкт Антикорупційної програми розміщено на офіційному вебсайті Рівненської обласної ради за посиланням: https://ror.gov.ua/proyekti-rishen-oblasnoyi-radi/pro-zatverdzhennya-zvitu-za-rezultatami-ocinki-korupciinih-r-1595849777

Просимо надсилати свої пропозиції та зауваження на електронну адресу: oblrada@rada.rv.ua з поміткою «пропозиції до Антикорупційної програми».

Контактна особа: Марія ХОРОНЖАК – консультант з питань запобігання та виявлення корупції, тел. 695-202.

Результати проведення громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Рівненської обласної ради.