Оголошення про проведення конкурсу на заміщення посади директора КЗ «Дубенський фаховий медичний коледж»

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Дубенський фаховий медичний коледж» Рівненської обласної ради

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про фахову передвищу освіту» та на підставі розпорядження голови обласної ради від 02.07.2020 №76.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі на заміщення посади директора, повинні відповідати вимогам, передбаченим Статутом комунального закладу «Дубенський фаховий медичний коледж» Рівненської обласної ради, а саме: бути громадянином України, мати ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста), вільно володіти державною мовою і мати стаж роботи на посадах педагогічних та/або науково-педагогічних працівників не менш як п’ять років.

Кандидати на посаду директора для участі у конкурсі подають наступні документи: заяву, листок з обліку кадрів з фотографією, автобіографію, згоду на збір та обробку персональних даних, копії документів про освіту, копію паспорта та трудової книжки, проект стратегії розвитку коледжу.

Документи для участі в конкурсі подаються до виконавчого апарату Рівненської обласної ради за адресою: м.Рівне, майдан Просвіти, 1, каб.315.

Останній день прийому заяв 03.09.2020.

Телефон для довідок: (0362) 695-182, контактна особа – Якимюк Юлія Миколаївна.