Оголошення про початок формування (перегляду) складу конкурсної комісії

Дата оприлюднення оголошення: 17.01.2020 року

 

 

 

Рівненська обласна рада рішенням від 16.03.2018 №883 утворила постійно діючу конкурсну комісію для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області у складі 9 осіб з врахуванням рівного представництва від органу управління; громадських об’єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності; трудового колективу відповідного комунального підприємства.

Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094, передбачено, що склад постійно діючої комісії переглядається щороку (п.11 вказаної Постанови).

З огляду на зазначене, Рівненська обласна рада оголошує про прийом  документів від представників громадських об’єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності. Громадські об’єднання мають бути зареєстровані не менше як за два роки до дати прийняття відповідного рішення обласної ради.

Пропозиції щодо кандидатур від громадських об’єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності до складу конкурсної комісії подаються до виконавчого апарату обласної ради за адресою: м.Рівне, майдан Просвіти, 1,каб.328 у письмовому вигляді упродовж 15 днів з моменту публікації цього оголошення – по 31 січня 2020 року включно.

Для розгляду пропозиції необхідно подати:

-         Заяву із зазначенням пунктів Статуту (Положення), які свідчать про відповідність громадської організації вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094;

-         Рішення повноваженого органу щодо делегування представника;

-         Документи, що підтверджують реєстрацію громадського об’єднання;

-         Копію чинного Статуту, завіреного в установленому порядку.