Розпочався прийом документів на здобуття премії імені Євгена Борового у галузі хірургії

Премія імені Євгена Борового у галузі хірургії присуджується з метою стимулювання розвитку цієї галузі та підготовки кадрів, відзначення кращих спеціалістів в галузі хірургії (хірургів), окремих колективів хірургічних відділень та медичних закладів за високий професіоналізм, ефективне впровадження новітніх методик лікування та оперативного втручання, використання діагностичного і операційного обладнання, високопрофесійне проведення операцій різної складності, вміння чітко діяти в екстремальних ситуаціях, тих, хто своєю майстерністю продовжує життя людей, виводить на якісно новий рівень медичну практику, наближаючи її до світових стандартів. .

Щорічно присуджуються три премії до дня медичного працівника у розмірі посадового окладу лауреатів, за значний внесок у розвиток хірургії, плідну медичну діяльність.

Повторно премія може бути присвоєна лауреату за наявністю нових визначних досягнень, але не раніше, як через три роки після попереднього присвоєння.

Премія присуджується кращому хірургу, колективу хірургічного відділення або медичному закладу, діяльність якого пов’язана з Рівненщиною, серед районних, міських, обласних закладів охорони здоров’я.

Висування кандидатур на здобуття премій здійснюється на зборах трудових колективів установ охорони здоров'я, наукових та навчальних закладів медицини.

На здобуття премії до 20 травня 2021 року необхідно подати:

- клопотання про присудження премії;

- коротку характеристику та оцінку внеску у розвиток хірургії та мотивація висунення на здобуття премії;

- висновки спеціалістів;

- дані про діяльність в цій сфері особи або колективу, висунутого на здобуття премії

Пропозиції щодо кандидатур на присудження премії можна подати за адресою: м.Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. 328.

Положення про премію імені Євгена Борового у галузі хірургії.