25 травня - засідання постійних комісій обласної ради

В понеділок, 25 травня в каб.301 обласної ради засідання постійних комісій обласної ради:

об 11-00 год. з питань будівництва та розвитку інфраструктури (голова постійної комісії Кучерук М.Г.);

о 14-00 год.  з питань гуманітарної політики (голова постійної комісії Черній А.Л.).

Порядок денний

засідання постійної комісії з питань будівництва та розвитку інфраструктури

Сесійні питання

1. Про інформацію голови Рівненської обласної державної адміністрації Віталія Коваля щодо ситуації з можливим відчуженням частини майнового комплексу обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне».

Доповідає: Кириллов Михайло Михайлович – депутат Рівненської обласної ради.

Співдоповідають:

- Мисюра Федір Миколайович – начальник управління інфраструктури та промисловості Рівненської облдержадміністрації;

- Насинюк Ігор Федорович – директор Обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне».

2. Про звернення Рівненської обласної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції України щодо звільнення з посади начальника Управління забезпечення примусового виконання рішень у Рівненській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції м. Львів Юрія Соценка.

Доповідає: Кириллов Михайло Михайлович – депутат Рівненської обласної ради.

3. Про інформацію Рівненської обласної державної адміністрації та начальника управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації щодо виконання обласної Програми з запобігання поширенню, діагностики та лікування на території Рівненської області COVID-19.

Доповідає: Сухляк Владислав Олегович – депутат Рівненської обласної ради.

Інформує: Вівсянник Олег Михайлович – начальник управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації.

4. Про Обласну програму фінансової підтримки та розвитку обласних комунальних підприємств та закладів охорони здоров’я Рівненської обласної ради на 2020 рік.

Доповідає: Вівсянник Олег Михайлович – начальник управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації.

5. Про затвердження передавального акта комунального підприємства «Острожецька туберкульозна лікарня» Рівненської обласної ради.

Доповідає: Вівсянник Олег Михайлович – начальник управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації.

6. Про затвердження передавального акта комунального підприємства «Страшівська туберкульозна лікарня» Рівненської обласної ради.

Доповідає: Вівсянник Олег Михайлович – начальник управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації.

7. Про внесення змін до Комплексної програми енергоефективності Рівненської області на 2018 - 2025 роки.

Доповідає: Гуз Валерій Петрович – заступник директора департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської облдержадміністрації.

8. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» на 2019 - 2026 роки.

Доповідає: Карауш Андрій Петрович – директор Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал».

9. Про внесення змін до обласного бюджету Рівненської області на 2020 рік.

Доповідає: Біляк Лідія Аркадіївна – директор департаменту фінансів Рівненської облдержадміністрації.

10. Про результати моніторингу виконання у 2019 році плану на 2018 - 2020 роки із реалізації Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року.

Доповідає: Мокляк Костянтин Васильович – директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської облдержадміністрації.

11. Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Департаменту патрульної поліції.

Кандидати:

- Леонтіюк Дмитро Олегович;

- Третяк Олександр Віталійович.

Доповідає: Сологуб Богдан Євстафійович – керуючий справами виконавчого апарату Рівненської обласної ради - керівник секретаріату.

12. Про прийняття у спільну власність територіальних громад Рівненської області об’єкта «Самопливний колектор по вул. Шкільна, І. Франка, каналізаційна насосна станція і напірний колектор через р. Горинь в
с. Горбаків Гощанського району Рівненської області» територіальної громади Горбаківської сільської ради Гощанського району.

Доповідає: Карауш Андрій Петрович – директор Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал».

13. Про погодження Обласним комунальним підприємством «Міжнародний аеропорт Рівне» вартості послуг.

Доповідає: Мисюра Федір Миколайович – начальник управління інфраструктури та промисловості Рівненської облдержадміністрації.

Співдоповідає: Насинюк Ігор Федорович – директор Обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне».

14. Про надання згоди на передачу завершеного реконструкцією об’єкту, вартості виконаних робіт.

Доповідає: Кардаш Віталій Анатолійович – директор департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації.

15. Про передачу комплексу будівель економії Шувалової за адресою:
м. Дубно, вул. М. Грушевського, 104 у власність територіальної громади
м. Дубно.

Доповідає: Романюк Любов Володимирівна – начальник управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації.

16. Про встановлення меж зони санітарної охорони ділянки Острозького родовища мінеральних вод.

Доповідає: Кирийчук Валерій Васильович – начальник виробництва товариства з обмеженою відповідальністю «Острозький завод мінеральної води».

17. Про внесення змін до Регламенту Рівненської обласної ради сьомого скликання.

Доповідає: Свисталюк Сергій Анатолійович – перший заступник голови Рівненської обласної ради.

18. Про звернення Рівненської обласної ради до Верховної Ради України про внесення змін до Виборчого кодексу України в частині, що стосується місцевих виборів.

Доповідає: Файфура Богдан Михайлович – депутат Рівненської обласної ради.

19. Про звернення Рівненської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо підтримки державних підприємств – виробників електричної енергії.

Доповідає: Файфура Богдан Михайлович – депутат Рівненської обласної ради.

Власні питання

20. Про звернення комунального підприємства «Рівненський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр» Рівненської обласної ради від 07.05.2020 № 622 щодо виділення коштів для виготовлення проєктної документації на проведення реконструкції та ремонту будівель комунального підприємства.

Доповідає: Аврука Федір Сергійович – директор комунального підприємства «Рівненський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр» Рівненської обласної ради.

21. Про звернення Старосільської сільської ради Рокитнівського району від 21.02.2020 № 149 щодо виділення коштів для проведення ремонту автомобільної дороги С 181408 Переходичі - Старе Село.

Доповідає: Кузьмич Михайло Миколайович – Старосільський сільський голова Рокитнівського району.

22. Про звернення Немовицької сільської ради Сарненського району від 19.05.2020 № 441/02-30 щодо виділення коштів для проведення реконструкції будівлі початкових класів Немовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Сарненського району.

Доповідає: Савчин Віктор Макарович – Немовицький сільський голова Сарненського району.

23. Про звернення комунального закладу «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради від 17.12.2019 № 278 щодо виділення коштів для виготовлення проєктної документації на проведення реконструкції гаража, спортивного залу.

Доповідає: Захожий Сергій Борисович – директор комунального закладу «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради.

24. Про звернення комунального закладу «Дубенська спеціальна школа
І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради від 12.05.2020 № 242 щодо виділення коштів для проведення інженерно-вишукувальних робіт, виготовлення проєктної документації на реконструкцію тепломережі та проведення її експертизи.

Доповідає: Куцеля Тетяна Василівна – директор комунального закладу «Дубенська спеціальна школа І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради.

25. Про звернення Острозької міської ради від 10.04.2020 № вих-1405/01-12-20 щодо виділення коштів для виготовлення проєктної документації та проведення її експертизи на виконання робіт з поточного середнього ремонту ділянки дороги на перехресті вулиць Козацька та Монастирська в м. Острог.

Доповідає: Лисий Анатолій Михайлович – заступник Острозького міського голови.

26. Про звернення Шпанівської сільської ради Рівненського району від 18.02.2020 № 230/02-12/20 щодо будівництва та реконструкції закладів освіти.

Доповідає: Столярчук Микола Анатолійович – Шпанівський сільський голова Рівненського району.

27. Про план роботи постійної комісії обласної ради з питань будівництва та розвитку інфраструктури на 2020 рік.

Доповідає: Муляр Володимир Степанович – заступник голови постійної комісії Рівненської обласної ради з питань будівництва та розвитку інфраструктури.

28. Різне.

 

Порядок денний

засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики

Сесійні питання 

 1. Про результати моніторингу виконання у 2019 році плану на 2018-2020 роки із реалізації Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року

Доповідає: Мокляк Костянтин Васильович – директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської облдержадміністрації.

 1. Про Обласну програму фінансової підтримки та розвитку обласних комунальних підприємств та закладів охорони здоров'я Рівненської обласної ради на 2020 рік

Доповідає: Вівсянник Олег Михайлович – начальник управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації.

 1. Про перейменування та зміну типу Вищого комунального навчального закладу «Дубенський медичний коледж» Рівненської обласної ради

Доповідає: Вівсянник Олег Михайлович – начальник управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації.

 1. Про реорганізацію комунального підприємства «Обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Козинський» Рівненської обласної ради

Доповідає: Вівсянник Олег Михайлович – начальник управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації.

 1. Про реорганізацію комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради

Доповідає: Вівсянник Олег Михайлович – начальник управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації.

 1. Про реорганізацію  комунального підприємства «Обласний дитячий туберкульозний санаторій «Новостав» для дітей з активними формами туберкульозу» Рівненської обласної ради

Доповідає: Вівсянник Олег Михайлович – начальник управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації.

 1. Про затвердження передавального акта комунального підприємства «Острожецька туберкульозна лікарня» Рівненської обласної ради

Доповідає: Вівсянник Олег Михайлович – начальник управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації.

 1. Про затвердження передавального акта комунального підприємства «Страшівська туберкульозна лікарня» Рівненської обласної ради

Доповідає: Вівсянник Олег Михайлович – начальник управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації.

 1.     Про внесення змін до Обласної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2018-2022 роки

Доповідає: Шамак Олексій Олександрович – директор департаменту соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації.

 1. Про внесення змін до обласного бюджету Рівненської області на 2020 рік

Доповідає: Біляк Лідія Аркадіївна – директор департаменту фінансів Рівненської облдержадміністрації.

 1. Про внесення змін до окремих рішень обласної ради щодо проведення конкурсів та призначення керівників закладів загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області

Доповідає: Нілабович Юрій Михайлович – начальник відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату Рівненської обласної ради.

 1. Про зміну типу та перейменування комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

Доповідає: Набочук Олександр Юрійович – в.о. начальника управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.

 1. Про зміну типу та перейменування комунального закладу «Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

Доповідає: Набочук Олександр Юрійович – в.о. начальника управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.

 1. Про зміну типу та перейменування комунального закладу «Клеванська санаторна школа І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

Доповідає: Набочук Олександр Юрійович – в.о. начальника управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.

 1. Про питання орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області в період встановленого карантину на території України

Доповідає: Нілабович Юрій Михайлович – начальник відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату Рівненської обласної ради.

 1. Про надання згоди на передачу завершеного реконструкцією об’єкту, вартості виконаних робіт

Доповідає: Кардаш Віталій Анатолійович – директор департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації.

 1. Про передачу комплексу будівель економії Шувалової за адресою: м. Дубно, вул. М.Грушевського, 104 у власність територіальної громади м. Дубно

Доповідає: Романюк Любов Володимирівна – начальник управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації.  

 1. Про клопотання щодо присудження Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів

Доповідає: Набочук Олександр Юрійович – в.о. начальника управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.

 1. Про внесення змін до Регламенту Рівненської обласної ради сьомого скликання

Доповідає: Свисталюк Сергій Анатолійович – перший заступник голови Рівненської обласної ради.

 

Власні питання

 1. Про звернення  управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації щодо погодження структури та штатного розпису комунального закладу «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради

Доповідає:   Романюк Любов Володимирівна – начальник управління культури і туризму облдержадміністрації.

Співдоповідає: Васечко Феодосій Феодосійович – в.о. директора комунального закладу «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради.

 1. Про  звернення Координаційної ради ветеранів, учасників бойових дій при Рівненській обласній державній адміністрації щодо прийняття Обласної програми забезпечення житлом воїнів – учасників бойових дій, а також надання пільгових кредитів для сімей учасників бойових дій в межах Обласної програми забезпечення молоді  житлом на 2018-2023 роки, яка затверджена рішенням обласної ради від 16.03.2018 №861

Доповідає:    Пандрак Сергій Богданович – голова житлового комітету Координаційної ради ветеранів, учасників бойових дій при Рівненській обласній державній адміністрації.

Співдоповідають: Ліпський Віталій Володимирович –   начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації.

Біляк Лідія Аркадіївна – директор департаменту фінансів Рівненської облдержадміністрації.

 

 1. Різне