21 листопада 2023р. відбудеться вебінар «Регулювання фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, бюджетних установ і організацій в умовах воєнного стану»

Трансляція вебінару буде доступна на офіційному вебсайті обласної ради https://ror.gov.ua та на сторінці Рівненської обласної ради у соцмережі Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC_V-FpPFmIpqRUMFvAALFhw . Початок об 11-00 год.

 

Планується висвітлення наступних тем:

 1. Податкове законодавство з врахуванням змін, передбачених  Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану»
  Спікер: Ірина Матвійчук заступник начальника відділу інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Рівненській області.
 2.  
 3. 1.1. Особливості справляння ПДВ в умовах воєнного стану. Зміни  до Порядку прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних
  Спікер: Ольга Єгорова – начальник управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області
 4.  
 5. 1.2. Особливості справляння рентної плати, екологічного податку, місцевих податків і зборів
  Спікер: Тетяна Щебря – начальник відділу адміністрування рентної плати, екологічного податку,  місцевих податків і зборів з юридичних осіб, розгляду звернень ГУ ДПС у Рівненській області.
 6.  
 7. 1.3. Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних РРО
  Спікер:   Андрій Філіпчук – начальник відділу фактичних перевірок ГУ ДПС у Рівненській області.
 8.  
 9. 1.4. Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та типові помилки, які допускають платники податків при поданні звітності з ЄСВ
  Спікер: Ірина Ребекевша – головний державний ревізор–інспектор сектору адміністрування єдиного внеску ГУ ДПС у Рівненській області.
 10.  
 11. 1.5. Особливості заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжних інструкцій при сплаті податків, зборів, платежів, єдиного внеску
  Спікер: Олена Дімітрук – начальник управління економічного аналізу ГУ ДПС у Рівненській області
 12.  
 13. 1.6. Електронна взаємодія з податковими органами в умовах воєнного стану
  Спікер: Ірина Клинова – начальник управління податкових сервісів ГУ ДПС у Рівненській області
 14.  
 15. 2. Ефективність відображення суб’єктами  законодавчих реформ.  
 16. 2.1. Підтвердження даних звітності за результатами інвентаризації
 17. Спікер:  Олег Дячук – директор  ТОВ - Аудиторська фірма «ІНФОСЕРВІС – АУДИТ».
 18.  
 19. 2.2. Ефективність запровадження актуальних змін та роз’яснень податкового законодавства
  Спікер: Валентина Михалишина – податковий консультант Територіального відділення Асоціації платників податків в Рівненській області.
 20.  
 21. 2.3. Аналітичне  відображення в обліку та фінансовій звітності  окремих питань податкового та трудового законодавства.
  Спікер: Світлана Левицька – професор кафедри обліку і аудиту НУВГП, аудитор ТОВ «Українська регіональна аудиторська компанія».